Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ADA’DAN BEKLENTİ YÜKSEK !

Yayın Tarihi

-

ADA

Piyasalarda uzun zamandır kendinden söz ettiren ve beklentiyi gittikçe arttıran Cardano’nun ADA kripto para biriminin mevcut durumu ve planlamaları hakkında araştırmalarda bulunduk. Değerli takipçilerimizle ADA’nın geleceğine yön vermesi muhtemel durumları paylaşmaya karar verdik.

ADA Satın Almak Kolaylaşıyor

AB ve İngiltere’deki en büyük dijital bankacılık uygulamalarından biri olan Revolut, 12 milyondan fazla kullanıcısına uygulamalarında ADA satın almalarına izin vereceğini duyurdu.

Cardano, Afrika’daki Dünya’nın En Büyük Blockchain Dağıtımının Merkezi Olacak

Bu anlaşma, Etiyopya Bakanı ve Cardano’nun mucidi Charles Hoskinson tarafından 4 Nisan’da bir tweet’te açıklandığı üzre, sözde tam olarak imzalandı. Bu, Etiyopya’da Dünya’nın en büyük blockhain dağıtımının yakında gerçekleşebileceği anlamına geliyor.

Atala PRISM adlı proje, Cardano Blockhain’e dayalı merkezi olmayan bir kimlik çözümü olacak. Etiyopyalıların kişisel verilerine sahip olmalarına ve kuruluşlarla sorunsuz, özel ve güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyacak. Bu, blockchain tarihindeki en büyük “gerçek dünya kullanımı” olacak.

ADA / USDT İçin İndikatörler

Yükselen bir trend olduğunda, trend ne kadar güçlüyse yeşil de o kadar parlak olur. 💚

Diğer Büyük Kripto Para Birimlerine Kıyasla Az Hareket

Uzun konsolidasyon (bir dönem için durağan fiyat), genellikle fiyatın önemli ölçüde yukarı veya aşağı gideceği anlamına gelir. ADA’nın fiyat hareketini, XRP’nin büyük yükselişi ve TRX’in +%100’lük 30 günlük fiyat hareketiyle karşılaştırınca Cardano için hareket alanı olduğu görülebiliyor.

Alonzo Yükseltmesi

Bu yılın yazında, Cardano’da yepyeni bir yükseltme uygulanacak. “Alonzo” yükseltmenin ismidir ve seviye yükseltme, Cardano’da akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan finans (DeFi ve DApps) için fırsatlar yaratabilir.

Bu, Cardano’ya yepyeni bir kullanım alanı sunabilir. Görünüşe göre piyasa değeri itibariyle ADA’dan 6 kat daha büyük olan Ethereum, Alonzo oyuna girdiğinde daha da güçlü bir rakibe sahip olacak.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending