Bizimle İletişime Geçin

Hisse Senedi

AMAZON’DAN HİNDİSTAN’A DESTEK !

Yayın Tarihi

-

amazon india

E-ticaret firması Amazon India, bir milyondan fazla insanın COVID-19 aşı maliyetini karşılayacak. Buna, geçen yıldan beri listelerde olan Hindistan çalışanları, ortakları ve satıcıları dahil. Aynı zamanda, Amazon Flex sürücüleri, I Have Space (IHS) mağaza ortakları, kamyon taşımacılığı ortakları ve bu insanların bakmakla yükümlü oldukları kişiler de dahil.

Hindistan’da COVID-19 aşısı 45 yaş üstü herkes için mevcut. Şirket, kendi güvenlikleri ve etrafındakilerin güvenliği için uygun olan herkesi aşı olmaya teşvik ediyor.

Bu son gelişme, Amazon’un geçen yıl ekipleri için özel bonuslar ve teşviklerle birlikte yaptığı 2.5 milyar dolarlık yatırıma ve pandemi ile ilgili önlemlere yönelik olarak toplam 11.5 milyar dolarlık bir yatırıma ek olacaktır.

Amazon Hindistan’ın kıdemli başkan yardımcısı ve ülke müdürü Amit Agarwal, “Geçtiğimiz yıl boyunca ekiplerimizin, satıcılarımızın ve ortaklarımızın ülke genelinde COVID-19’un yarattığı zorluğa nasıl dayandıklarını görmek alçakgönüllü bir histi.” dedi. “Çok fazla yenilik gördük ve en önemlisi ekipler arasında Hindistan halkına hizmet etme ve müşterileri güvende tutma yönünde güçlü bir dürtü gördük.”

Agarwal, ekiplerin ve iş ortaklarının, sağlığı ve güvenliğinin Amazon’un en büyük önceliği olmaya devam ettiğini söyledi. “Uygun kişileri aşı olmaya teşvik ediyoruz ve çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, Operasyon Ortağı Ağımızın, satıcıların ve onların bakmakla yükümlü oldukları uygun kişilerin güvenliklerini sağlamak için aşılama masraflarını karşılayacağız.”

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending