Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BITCOIN BALİNALARI HAREKET HALİNDE !

Yayın Tarihi

-

bitcoin balinası

Bitcoin balinaları, dünyanın en değerli dijital para biriminin transfer faaliyetlerini hızlandırdı.

Crypto analytics ve blockchain izleme platformu Whale Alert tarafından yayınlanan en son verilere göre, büyük bir BTC cüzdanı 19.000 Bitcoin’i bilinmeyen bir kripto cüzdanına gönderdi.

İşlemin toplam değeri şu anda 1,1 milyar dolar civarında. Transfer 5 Mayıs 22:38’de gerçekleştirildi. Bahsedilen Bitcoin işlemi blockchain.com’da kaydedildi.

Büyük BTC miktarlarının hareketi, bu yılın başından bu yana Bitcoin fiyatındaki artışla birlikte arttı. En büyük kripto para birimi, son 4 ayda yaklaşık %90 arttı. Yazım esnasında, BTC son 24 saatte %5’ten fazla artışla 57.900 $ civarında işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 1.06 trilyon dolar civarında.

Whale Alert, en son işlemin yanı sıra, farklı dijital borsalarda BTC transfer faaliyetlerinde bir sıçrama olduğunu da vurguladı.

Kripto balinası, dün yaklaşık 125 milyon dolar değerinde 2.250 Bitcoin’i dijital bir cüzdandan kripto para borsası Coinbase’e taşıdı. Bir BTC balinası daha, bugün erken saatlerde Xapo’dan kripto borsası Binance’e 47 milyon dolardan fazla değerde 820 coin taşıdı.

Bitcoin’in yanı sıra, Ethereum, XRP, USDT ve Binance Coin gibi diğer dijital para birimlerindeki balina faaliyeti de son birkaç gün içinde arttı. Bugün erken saatlerde, önde gelen bir Ethereum balina adresi 159.391 ETH’yi bilinmeyen bir kripto cüzdanına aktardı. Söz konusu işlemin toplam değeri 558 milyon dolar civarında.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending