Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BITCOIN DEVLERİ BİR ARAYA GELİYOR !

Yayın Tarihi

-

kripto paralar

Fidelity, Paradigm, Square ve Coinbase dahil başlıca Bitcoin oyuncuları kriptoyu teşvik etmek için bir araya geliyor. Bitcoin endüstrisindeki bazı büyük oyuncular, toplu gündemlerini ilerletmek için bir ticaret grubu oluşturmak üzre bir araya geldi.

The Crypto Council for Innovation (CCI); Fidelity, Coinbase, Digital Assets, Paradigm ve Square gibi kripto devlerinden oluşuyor. Yeni kurulan ticaret grbunun amacı, önemli araştırma projeleri yürütmek ve yasa koyuculara kripto dostu faturaları yasaya geçirmeleri için lobi yapmaktır.

Bir ticaret grubunun oluşumu, kripto para piyasasının muazzam büyümesine işaret ediyor. Yakın zamanda daha fazla kripto para birimlerinin de oluşacağı söylenebilir.

Kripto para birimleri, hem uygulanabilirlik hem de piyasa değeri açısından inanılmaz hızlarda büyüyor ve en önemlisi de neredeyse 2 trilyon dolar gibi rekor bir yüksekliğe ulaşıyor. Bu artan popülaritenin ışığında, şirketler ve çok uluslu yatırım bankaları, müşterilerine kripto para birimi tabanlı hizmetler sunmak için sektöre giriyorlar. Böyle bir ortamda kripto para piyasasını geliştirmek ve yasallaştırmak adına ticari gruplar oluşması da kaçınılmaz.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending