Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BITCOIN DÜŞÜŞÜ SÜRDÜRÜYOR !

Yayın Tarihi

-

Bitcoin

65.000$ ‘lık seviyelere neredeyse dokunduktan sonra, Bitcoin önemli ölçüde geri çekildi. Yazım anında, kripto para birimi son 24 saatte% 3 düşüşle 53,755.98 $ ‘dan işlem görüyor. Bitcoin, geçen hafta Coinbase’in halka açık listelemesinden önce 64.870$ ‘a yükseldi, ancak o zamandan bu yana 53.000-55.000 $ seviyesine geriledi.

Fiyattaki bir artıştan sonra doğal bir düzeltme normal olsa da, Bitcoin’in bu seferki düşüşü, dijital varlığın yakında 60.000 $ ‘ın üzerine çıkmaması durumunda kripto para biriminin ivmesinin düşmeye devam edebileceğini ortaya koyan piyasa uzmanlarını endişelendiriyor.

Piyasa stratejistlerine göre temel göstergeler Bitcoin için zayıflık belirtileri gösteriyor ve kısa vadeli tahmini düşüş gösteriyor.

Baş JPMorgan Chase analisti Nikolaos Panigirtzoglou, “En büyük kripto para birimi, yakında 60.000$ ‘ın üzerine çıkamazsa, momentum sinyalleri çökecek” dedi. Analist ve ekibi, Bitcoin fonlarına girişlerin son zamanlarda zayıf olduğunu belirtti. Ek olarak, Bloomberg stratejistleri son birkaç gün içinde Bitcoin vadeli işlemlerinin de “sert bir tasfiye” yaşadığını bildirdi.

Bitcoin, 60.000$ ‘lık psikolojik işareti geçemezse, momentumunu tersine çevirmek zor olabilir. Şu anda, kripto para birimi 50 günlük hareketli ortalamasında rüzgarla karşı karşıya ve yaklaşık 56.819$ olarak belirlendi. Bitcoin bu seviyeyi bir desteğe çeviremezse, kripto para birimi daha da geri çekilebilir ve 50.000 $ seviyesini yeniden test edebilir.

Bu, mevcut seviyelerinden% 10’luk bir düşüş anlamına gelecektir. Bu, mevcut seviyelerinden% 10’luk bir düşüş anlamına gelecektir.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending