Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BITCOIN’E DEV YATIRIMCI !

Yayın Tarihi

-

microstrategy

Cloud yazılım firmalarından MicroStrategy, Bitcoin’e $15 milyon daha yatırım yaptı. Şu anda kripto para biriminde $5.4 milyardan fazlasına sahip.

MicroStrategy bir Bitcoin yatırımı daha yaptı. Bugünün fiyatıyla $5.4 milyardan fazla yatırıma sahip iş bilimi şirketinin hisse fiyatı da bu duyurudan sonra %3.3 yükseliş kaydetti.

Muhtemelen Bitcoin’in olağanüstü boğa koşusunun temel nedenlerinden biri olan cloud yazılım şirketi, dijital varlığa 15 milyon dolarlık nakit pompalayarak fazladan 253 Bitcoin satın aldığını duyurdu.

Geçtiğimiz hafta küresel finansal hizmetler firması BTIG, MicroStrategy’nin kripto üzerindeki yükselen duruşu sebebiyle yatırım yapmaya değer olduğunu açıkladı. BTIG’li analistler 2022 yılına kadar Bitcoin fiyatının $95.000’a kadar artabileceğini düşünüyor. Firma, BTC için iyi olanın MSTR için de iyi olduğunu söylüyor. BTIG analisti, “Hisse senedine yatırım yapanların, yatırımlarının Bitcoin’in fiyatı ile yüksek oranda ilişkili olduğunu anlaması gerektiğine inanıyoruz.” dedi.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending