Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BNB 3. EN BÜYÜK KRİPTO PARA BİRİMİ OLDU !

Yayın Tarihi

-

bnb

Binance Coin’in (BNB) dijital varlığı, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra 100 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip üçüncü dijital varlık haline gelerek yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Yazım sırasında Binance Coin, Coinmarketcap.com’un verilerine göre 100.74 Milyar $ ‘lık bir piyasa değerine sahip.

BNB’nin 100 Milyar Dolarlık kulübe ulaşmadaki başarısının büyüklüğünü anlamak için, dijital varlık artık piyasa değeri açısından aşağıdaki “geleneksel” şirketlerden daha değerli.

  • AMD – $96.30 MİLYAR
  • Daimler – $95.70 MİLYAR
  • GlaxoSmithKline – $94.57 MİLYAR
  • Airbus – $93.57 MİLYAR
  • Zoom – $92.42 MİLYAR
  • Snapchat – $90.86 MİLYAR

BNB 680 DOLARLA REKOR KIRDI !

Binance Coin (BNB), 100 Milyar $ ‘ın üzerinde bir piyasa değerine ulaşan dijital varlığın bugün erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 680 $’ a ulaşmasının sonucuydu.

Günlük MACD’nin taban çizgisinin üzerinde yükseliş eğilimi gösterdiği gözlemlenebilir. Bununla birlikte, histogramları mevcut yukarı doğru yörüngenin kendinden emin bir devamı için biraz fazla kısadır. Buna ek olarak, ticaret hacmi azalmaktadır, dolayısıyla BNB’nin takip eden saatler veya günlerde bir düzeltmeye gitme olasılığı azalmaktadır.

Bununla birlikte, günlük MFI ve RSI henüz 69 ve 74 değerlerinde aşırı alım bölgesine girmedi. Bu nedenle Binance Coin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru başka bir sürüş için hazırlık olarak 620 ila 640 $ destek bölgesinin üzerinde bir konsolidasyon için hazırlanıyor olabilir.

İkinci senaryo gerçekleşirse, Binance Coin (BNB) önümüzdeki birkaç hafta içinde değilse de 700 doları kırması beklenebilir.

BNB gibi tüm altcoin analizlerinde olduğu gibi, tüccarlara ve yatırımcılara çeşitli türev platformlarında Binance Coin ticareti yaparken düşük kaldıraç kullanmaları ve kayıpları durdurmaları önerilir…

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending