Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

BTC YÜKSELİYOR !

Yayın Tarihi

-

bitcoin

CoinMarketcap verilerine göre Bitcoin fiyatı bu sefer güçlü bir destekle tekrar 52.000 $ ‘a yükseldi. Bu, BTC’nin geçen Pazar günü en düşük satış fiyatından işlem görmesinin ardından, şu anki 52K $ ‘a aniden yükselmeden önce oldu.

Kripto para birimleri, özellikle Bitcoin olmak üzere bu yılın başında büyük bir boğa koşusu gösterdi. Dikkat çekici bir şekilde, amiral gemisi kripto, bugünlerde kripto boğa piyasasında çok dar bir aralıkta işlem görüyor.

Ayrıca, bugünlerde özellikle Ethereum, Binance Coin ve Dogecoin olmak üzere farklı altcoin türleri de iyi performans gösteriyor.

Özellikle, Bitcoin, bu kripto boğa koşusu sezonunda ciddi bir şekilde devam eden fiyat rallileri kaydetti. Bununla birlikte, BTC fiyat rallisi 60.000 dolarlık direnç bölgesi civarında yavaşladı. Bu, kripto tüccarlarının ve yatırımcılarının sonunda güç kaybettiğini gösteriyor.

Ek olarak, BTC’nin Mart ayından bugüne yükselişini karşılaştırdığımızda, yükseliş trendinin kırıldığını görebiliyorduk.

Şu an için tüccarlar, Bitcoin fiyatının dün geceden bu yana 47.500 dolardan 52.000 dolara yükselmesinden dolayı mutlular. Bir sonraki hedefi, bir zamanlar destek aralığı olan 54.000 ila 55.500 dolar seviyesi. Bitcoin’in yükseliş trendini yeniden kazanması için, söz konusu fiyat aralığını yeniden alması ve oradan destek alması gerekiyor.

İnsanlar tekrar Bitcoin’lerinin 60.000$ ‘a yakın değerde olduğunu görebilirler. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken her Bitcoin 52.700.56$ değerinde.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending