Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

CARDANO İLK 4’E DÖNDÜ BITCOIN HAKİMİYETİ DÜŞTÜ !

Yayın Tarihi

-

ada bitcoin

Bitcoin’in fiyatı düşmeye devam ediyor. En büyük kripto para birimi, 50.000$ direncinin altında takılmış vaziyette.

Bazı alternatif kripto para birimleri, ADA’nın yeni bir zirve yapması ve XRP’nin %15’in üzerinde artış yapması dahil olmak üzere son 24 saat içinde önemli kazanımlar elde etti. Son gelişmelerin ardından, BTC’nin hakimiyeti Haziran 2018’den bu yana en düşük seviyesine düştü.

Tesla’nın elektrikli araçları için Bitcoin ödemeleri almayı bırakacağı duyurulduğundan beri, birincil kripto para biriminin fiyatı ciddi şekilde düşüş yaşıyor. Dahası, ayılar baskıyı sürdürdü ve BTC, bugün erken saatlerde 11 haftanın en düşük seviyesine düştü.

Bu nedenle, Bitcoin’in piyasa değeri bir başka önemli kilometre taşını daha kaybetti ve 900 milyar doların altına düştü. Ek olarak, varlığın pazar hakimiyeti de azalmaya devam etti.

BTC’nin piyasa değerini altcoinlerle karşılaştıran endeks % 40’ın altına düştü. Bu, 2018 Haziran ayının ortasından bu yana görülen en düşük yüzde.

Liderlerine benzer şekilde, çoğu alternatif kripto para da son birkaç gündür sıkıntılar çekiyor. 12 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesini gören Ethereum, yükselişini sürdüremedi. Ve devamında, ETH dünden bu yana %4 değer daha kaybetti ve 3.900$ ‘ın altına düştü.

Binance Coin (-1%) 590$ ‘ın altında, Dogecoin 0.53$’da, Polkadot (-2.5%) 46$ ‘da, Bitcoin Cash (-2%) 1.200$’da ve Litecoin (-2%) 315$ ‘da fiyatlanıyor.

Buna karşılık, XRP %15 arttı ve 1.6 dolara yaklaştı. Cardano, 24 saatlik ölçekte %14’lük bir artıştan sonra yeşil alanda bulunuyor ve iyi durumda. Böylelikle ADA, son zamanlardaki etkileyici performansını ikiye katladı.

ADA, piyasa değeri olarak da Dogecoin’in önüne geçerek 4. sıraya oturmuş oldu.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending