Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

DOGE GÜNÜ !

Yayın Tarihi

-

dogecoin

DOGE, 19 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.41 $ ‘a ulaştı. Şaka olarak yaratılan madeni para, 7 günde %428,2 değer kazandı.

Kripto para piyasalarının mevcut durumu, farklı coinlerde karışık duygular yarattı. Bitcoin (BTC) ve büyük altcoinler hafta sonu düştü. Birçoğu, piyasalar büyük ölçüde yükseldiği için bu düşüşün geciktiğini düşündü. Aslında, toplam kripto para birimi piyasa değeri bir an için 2 trilyon doları geçmişti.

Yükseliş çılgınlığından sonra keskin bir düşüş yaşadı. Bitcoin bir gecede serbest düşüşle ve 55.000 $ ‘a hızla yerleşti. Bununla birlikte, kan banyosunun ortasında DOGE kampında bir kutlama yapıldı.

Meme’den esinlenen dijital para, beklentileri aşmaya devam ederek son 24 saatte% 25 artış kaydetti. 7 günlük grafikte ise Dogecoin, %400’ün üzerinde yükseldi. Piyasa değeri şu anda 55 milyar doların kuzeyinde.

Son dalgalanmanın ardından, DOGE yatırımcıları dijital parayı anmak için 20 Nisan‘ı seçti. Buna “DOGE günü” diyorlar. Birçok yatırımcı dijital paraya olan coşkusunu dile getirdi ve kutlamalar sosyal medyada çoktan başladı.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending