Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

DURGUN PAZAR SABAHINDA ADA %10 YÜKSELDİ !

Yayın Tarihi

-

ADA

Piyasanın geri kalanında negatif durağanlık sürerken, piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olan Cardano (ADA), Pazar sabahı, fiyatında %11 artış yaşayarak 1,64 dolara yükseldi.

ADA, projenin 16 Mayıs’ta ulaştığı 2,46 dolarlık rekor seviyeden hala uzakta.

Cuma günü Cardano, Alonzo test ağını kullanıma sunmaya başladı. Adını matematik ve bilgisayar bilimcisi Alonzo Church’ten alan güncelleme, blokchain’e akıllı sözleşmeler ekliyor, bu da Cardano’nun merkezi olmayan projelerin beşiği olmaya doğru kararlı adımlarla ilerlediğini gösteriyor.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson yayınladığı bir YouTube videosunda, “Önümüzdeki 90 gün; mühendislik, entegrasyon, koordinasyon ve topluluk ilerlemesi açısından çok kritik” dedi.

Planlanan mühendislik doğru yatırımla birleştiğinde ortaya çıkacak optimum sonuç Ethereum’a karşı ADA’nın elini çok güçlendirebilir.

Ethereum, 2015’teki lansmanından bu yana akıllı sözleşmeleri destekledi ve şu anda barındırdığı merkezi olmayan finans sektörü, geçen Ocak’tan bu yana yaklaşık 60 milyar dolar büyüdü. Son gelişmeler ADA’nın da benzer bir inovasyonu aradığını gösteriyor.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending