Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

EBAY’DEN KRİPTO PARA AÇIKLAMASI !

Yayın Tarihi

-

ebay kripto ödeme

eBay CEO’su Jamie Iannone, CNBC’ye kripto para birimini yakında bir ödeme aracı olarak entegre etmeyi planladığını söyledi. Dahası, şirketinin geleceği konusunda iyimser. Bu, sitenin NFT’ler sunma potansiyelini içerir.

“eBay ile ilgili en güzel şeylerden biri, yeni bir trend olduğunda eBay’de ortaya çıkmasıdır. NFT’ler gibi alanlarda gördüğümüz şey budur ve bunu daha iyi nasıl keşfedebileceğimize bakıyoruz.”

NFT işine girip girmeyecekleri sorulduğunda, onunla ilgilendiklerini söyledi. Ayrıca eBay, platformda NFT’leri kolayca desteklemenin yollarını araştırıyor.

Ayrıca CEO, ödemelerini Apple Pay ve Google Pay üzerinden ödeme yöntemlerini içerecek şekilde genişletmeyi planladığını söyledi.

Dahası, platformda 187 milyondan fazla kullanıcı var. Bu, eBay’in kripto ödemelerini entegre ettiğinde, genel kripto piyasası kapağında bir artış olabileceğini gösteriyor.

Ayrıca Tesla ve Microstrategy gibi kripto para yatırımı yapan birçok yatırım devi var. Unutmayalım, tüm bu büyük şirketlerin yatırımları kripto pazarını güçlendirdi.

Ayrıca eBay Inc., San Jose, California merkezli bir Amerikan çok uluslu e-ticaret platformudur. eBay, web sitesinde tüketiciden tüketiciye ve işletmeden tüketiciye satışlara yardımcı olur.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending