Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ELON MUSK KENDİ KRİPTO PARASINI MI YARATIYOR ?

Yayın Tarihi

-

elon musk yeni kripto para

Elon Musk, bu haftanın başlarında, elektrikli arabalarını satmak için Bitcoin kullanımını askıya alma kararının ardından Bitcoin üretmek için gereken “çılgın” enerji miktarını gerekçe göstermişti.

Musk’a göre Dogecoin’in Bitcoin’i “çaptan düşürme” nedenleri Musk’ın tweet’ine göre şu şekilde: Doge, blok süresini 10X hızlandırıyor, blok boyutunu 10X artırıyor ve ücreti 100X düşürüyor.

Dogecoin, çevreye olan zarar noktasında Bitcoin’e göre daha çevre dostu ve yüksek arzı sayesinde kripto kralından çok daha ekonomik.

Bu faktörler, Doge’u Musk’ın sonsuza dek bağlı kalmak isteyeceği mükemmel bir kripto para mı yapıyor? Muhtemelen hayır ve belki de kimse Musk için hangi kripto paranın Doge’dan daha iyi olacağını söyleyemez. Musk kripto macerasına yalnız devam edip yeni bir kripto parayı piyasaya sürebilir.

Twitter’da @lon_elon kullanıcısı: “Neden teknik olarak istediğiniz her şeyi yapan, çok fazla desteği olan ve en azından başlangıçta yüksek sahiplik konsantrasyonuna sahip olmayan sıfırdan bir kripto yapmıyorsunuz?” Diye sorduğunda, Elon Musk başka bir tweet’le karşılık verdi.

“Eğer bunu Doge başaramazsa, başka bir tane daha yaratmak çok acı olur.”

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending