Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ELON MUSK SATURDAY NIGHT LIVE’A ÇIKTI DOGECOIN DÜŞTÜ !

Yayın Tarihi

-

elon musk dogecoin

Kripto para birimi Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın “Saturday Night Live” programına çıkmasından sonra ciddi bir düşüş yaşadı.

Binance güncel verilerine göre Dogecoin, son 24 saatte %24’ten fazla düşmüş oldu. Dünyanın en zengin ikinci kişisi olan Musk’ın, ikonik NBC şovunun setinde kendisinin bir fotoğrafını ve bir Shiba Inu’yu tweetledikten sonra 8 Mayıs Cuma günü Dogecoin’in yeni bir rekora koşmasına aracı olduğu da unutulmamalıdır.

Dogecoin’in 2013 yılında bir şaka olarak başladığını da düşününce olaylar gerçekten şaka gibi geliyor. Coindesk’e göre, kripto para birimi bu yıl %13.000’den fazla arttı. Musk, Mark Cuban, Snoop Dogg ve Gene Simmons ile birlikte Dogecoin’in en büyük destekleyicilerinden biri oldu.

Cuma günü erken saatlerde Musk, kripto para birimlerinin “gelecek vaat ettiğini, ancak dikkatli bir şekilde yatırım yapılması gerektiğini” tweetledi. Musk’ın düzenli olarak Bitcoin ve Dogecoin hakkında “en sevdiğim şeyler” şeklinde tweetlediğini de unutmamak gerekir.

Müzikal konuk Miley Cyrus, Cumartesi günü yayınladığı bir tweet’e göre, aynı anda programa çıktığı Musk’ın kripto parayla ilgili takıntısını fazla ciddiye almıyordu.

Trending