Bizimle İletişime Geçin

Hisse Senedi

EMIRATES PANDEMİDE SEYAHATİ KOLAYLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR !

Yayın Tarihi

-

emirates pandemi

Emirates Airlines, Cumartesi günü, yolcuların COVID-19 testi veya aşı bilgilerine ilişkin hükümetin gerekliliklerine uygun olarak seyahatlerini kolay ve güvenli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan bir mobil uygulama olan Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) Seyahat Kartı denemelerine başladı.

Dubai’den Barselona’ya Cumartesi günü seyahat eden ilk yolcular, seyahat öncesi COVID-19 test durumlarını doğrulamak ve Emirates ile paylaşmak için ‘dijital pasaportu’ denedi.

Denemeler, seyahatleri daha rahat hale getirmeye yönelik pozitif karşılanan bir adım ve yolcuların COVID-19 ile ilgili belgeleri seyahat deneyimi boyunca dijital, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyor. Gelecekte, yolcular, seyahati kolaylaştırmak için aşı sertifikalarını yetkililer ve havayolları ile paylaşabilecekler.

Emirates’in baş işletme sorumlusu Adel Al Redha şunları söyledi: “Yolcuların COVID-19 ile ilgili verilerini seyahat için dijital olarak işleme becerisi ileriye dönük bir yol açacak. Bu girişimi gerçek zamanlı olarak denemede öncü olmaktan ve IATA ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve yakında müşteri deneyimimizi daha da geliştirmek için başka girişimler de başlatacağız. “

Dubai’de Emirates, test sonuçlarını uygulama aracılığıyla yolculara güvenli bir şekilde gönderme yetkisine sahip seçkin Prime Health Care laboratuvarlarıyla ortaklık kurdu. IATA Travel Pass uygulaması, yolcuların seyahat programlarına bakılmaksızın tüm destinasyonlar için seyahat ve giriş gereksinimleri hakkında doğru bilgileri bulmalarını sağlamak için entegre bir seyahat gereksinimleri kayıt defterine sahip olacak.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending