Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

EMLAKTA KRİPTO PARA DÖNEMİ !

Yayın Tarihi

-

bitcoin emlak

Kripto para birimleri, Bitcoin ile ev alıp satan emlakçıların artan eğilimi ile günlük hayatımıza nüfuz ediyor. Son zamanlarda, kripto para birimleriyle evlerin satışlarında bir yükseliş yaşandı ve Bitcoin, satın alma için tercih edilen kripto para birimi haline geldi.

Bitcoin ile ev satın almak için Avrupa’da, Bitcoin’e aşina bir emlakçı ve bir kripto-emlak avukatı gerekiyor.

Bitcoin ile ev satın almak; şu anda talep, kripto para birimi arzından daha ağır bastığından, insanların kriptolara katılmalarını zorlaştırdığı için tamamen sorunsuz değildir.

Kripto para birimlerindeki delilik ve artış ortamı hızını arttırarak devam ediyor. Popülaritesi günden güne artan kripto para birimleri, ev alım satımlarında da itibari paraların yerini tutmaya başladı. Kripto paralar, reel piyasa üzerindeki kullanımını, küçük ve büyük yatırımcıdan aldığı destekle birlikte arttırmaya devam ederken toplamda 2 trilyon doların üstünde değere sahip.

Bitcoin ile ev satın almak ise, Bitcoin aracılığıyla satılık pahalı evleri listeleyen birkaç üst düzey emlakçı sayesinde pozitif bir trend gösteriyor. 2021 yılı Avrupa raporlarına bakıldığında emlakçılar arasında kripto para birimleriyle ev satın alma ve satma eğiliminin arttığı görülüyor.

Tercih edilen kripto ise milyonlarca kullanıcısı ile dünyanın en popüler kripto para birimi olmak için önemli bir takipçi kitlesi oluşturan Bitcoin gibi gözüküyor.

CNBC’den Diana Olek, Bitcoin ile ev satın alma konseptinin bundan 3 sene öncesine kadar imkansızken şu an yükselen bir trend olduğunu raporladı.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending