Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ETHEREUM 4000$’I AŞACAK MI ?

Yayın Tarihi

-

ethereum

Ethereum , yatırımcılar Elon Musk’ın SNL lansmanına hazırlanırken ve Bitcoin boğaları fiyatı 60.000$ ‘a yaklaştırırken yeni zirvelere ulaştı.

Ethereum (ETH) ve Shibu Inu (SHIB), altcoin paketi tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken, kripto piyasasının geneli hafta sonu yükseldi.

Dogecoin’in rallisinin ardındaki heyecanlı bekleyiş, Tesla’nın CEO’su ve Dogecoin savunucusu Elon Musk’un popüler Saturday Night Live komedi skeç şovunda ortaya çıkmasına atfedildi. Ancak piyasa beklentilerinin tam aksine olacak şekilde Dogecoin, SNL esnasında neredeyse %30’luk bir düşüş yaşadı.

Öte yandan Ether, altcoin’e kurumsal ilginin artması, yeni yatırımcıların ekstra yükselişi ve mevcut kripto para piyasasındaki gün geçtikçe güçlenen dominasyonu sayesinde çok fazla yatırım çekerek neredeyse 4000$ seviyesini kırmak üzre.

Cointelegraph Markets ve TradingView’den elde edilen veriler, 8 Mayıs’ta geç saatlerde kısa bir süre 3.418$ ‘a düştükten sonra, Ether fiyatının yeniden sakinleştiğini ve 3.982$’ da yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak %14′ yükseldiğini gösteriyor.

Bazıları piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para biriminden gelen yükseliş hareketine şaşırmış olsa da, yakın zamanda Ether’in “5.000$’a kadar nasıl kolayca ayakta kalabileceğini” detaylandıran Cointelegraph piyasa analisti Marcel Pechman için bu durum hiç de şaşırtıcı değil.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending