Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ETHEREUM’DA NELER OLUYOR ?

Yayın Tarihi

-

Veriler, ETH (Ethereum)’un $2150’lık yeni bir rekora ulaşan son fiyat artışının, artan ağ aktivitesi ve azalan döviz mevduatlarına bağlanabileceğini gösteriyor.

ETH, $2150’lık tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldiğinde geçtiğimiz birkaç günün kripto fiyat gösterilerinin hepsini yerle bir etti. Bu bazıları için şaşırtıcı olsa dahi veriler aktif adresler için yeni kayıtlarla birlikte ikinci en büyük kripto para biriminin arasındaki ağın hızla artan benimsenmesini ortaya koyuyor.

Tarih 24 Mart olduğunda piyasa çapında bir düzeltme milyarlarca doları tüm kripto alanından sildi. Ethereum fiyatı $1520’ın biraz üstüne düştüğünde bu bir istisna değildi. Ancak sonraki günlerde durum büyük ölçüde değişti ve ETH etkileyici bir yükselişe başladı. Yeşil, günlük mumlarla arka arkaya birkaç kez kapanışını takiben, varlığın fiyatı $2000’ı yeniden kazandı ve yalnızca yukarı doğru devam etti.

Santiment ve Glassnode adlı iki analitik kaynağı sunulan veriler, hızla yükselen ağ aktivitesi nedeniyle bu önemli fiyat artışının bir dereceye kadar beklenebileceğini gösteriyor.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending