Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

KRİPTO PARA BİRİMLERİ ARTIK AMERİKAN BANKACILIK SİSTEMİNDEN DAHA DEĞERLİ!

Yayın Tarihi

-

kripto para banka

Kripto para piyasası, halka açık Amerikan bankalarının değerini aşarak büyük bir dönüm noktasına ulaştı. Kripto para birimi endüstrisi nihayet uzun süredir aranan bankaları ele geçirme hedefine ulaştı.

Bianco Research’ten Jim Bianco’nun belirttiği gibi, toplam kripto para pazarı, ABD’deki halka açık bankacılık kurumlarının performansını izleyen S&P Composite 1500 Banks endeksinin değerini aştı.

U.Today tarafından bildirildiği üzre, tüm kripto para birimlerinin kümülatif piyasa değeri, 5 Nisan’da ilk kez $2 trilyonu aştı.

Bianco, dönüm noktasını, devam eden rallinin ortasında pazar payı iki yılın en yüksek seviyesine yaklaşan altcoinlere bağlıyor. Araştırmacı, altcoinlerin kazandıkları muazzam değerlere rağmen hala yükselmek için müsait olduklarını belirtiyor.

Azalan hakimiyetine rağmen, Bitcoin tek başına hala JPMorgan Chase, Bank of America ve Wells Fargo’nun toplam değerinden daha fazlasına sahip. Bir yol önce ise tüm kripto piyasası, en büyük ABD bankası olan JPMorgan’ın değerinden daha düşüktü.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending