Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

MIAMI’DE BUGÜNE KADARKİ EN BÜYÜK BITCOIN KONFERANSI YAPILACAK !

Yayın Tarihi

-

bitcoin2021

Bitcoin 2021 Konferansı; politikacılar, düzenleyiciler, ünlüler, Bitcoin savunucuları ve kripto yatırımcıları da dahil olmak üzere geniş bir katılım ile Miami’de yapılacak.

Etkinliğin 30 Nisan-1 Mayıs tarihleri ​​arasında Los Angeles’ta yapılması planlanıyordu. Ancak, COVID-19’un ikinci dalgası nedeniyle yer ve tarih değiştirildi. Bu hafta Bitcoin 2021, 3-5 Haziran tarihleri ​​arasında Miami, Florida’daki Wynwood’s Mana Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Konferans yıllık bir etkinlik olmasına rağmen, dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle Bitcoin 2020 yapılamamıştı. Bitcoin 2021 etkinliği, COVID sebebiyle 21.000 katılımcı kapasitesine sahip olacak.

Organizatörler, Bitcoin 2021’in şimdiye kadarki en büyük Bitcoin etkinliği olması için en az 12.000 katılımcı bekliyor.

Konferans, en büyük kripto para birimini ve merkezi olmayan teknolojisini benimsemeye odaklanır. Aynı zamanda sektördeki en parlak beyinlerden bazılarının katkısıyla Bitcoin’in teknik ilerlemesini keşfetmeye odaklanır. Yani eğitici bir konferans olduğu söylenebilir.

Etkinlik ayrıca, insanlara kripto para birimini gerçek dünya ortamında kullanma fırsatı vererek, Bitcoin’in ana akım olarak benimsenmesini sağlamayı amaçlıyor.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending