Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

RIPPLE DAVADAN SONRA HALKA AÇILMAYI PLANLIYOR !

Yayın Tarihi

-

ripple xrp

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a Çarşamba günü Consensus 2021 konferansında Ripple’ın halka açık bir şirket olup olmayacağı soruldu. Olasılığın “bir noktada çok yüksek” olduğunu söyledi.

Garlinghouse, herhangi bir ilk halka arz (IPO) planının, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan dava çözülene kadar beklemesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca son aşamada, menkul kıymetler düzenleyicisinin, Ripple’ın halka arzını onaylayan kişi olacağına dikkat çekti.

Bu, Ripple’ın halka açılma planını medyaya ilk bildirişi değildi. Geçen ay, Ripple’ın en büyük dış hissedarlarından biri olan SBI Holdings’in CEO’su, dava çözüldükten sonra Ripple’ın halka açılmayı planladığını söylemişti.

SBI CEO’su Yoshitaka Kitao: “Mevcut davadan sonra Ripple halka açılacak. Mevcut CEO bunu yapmak istiyor. Chris bunu yapmak istiyor.”

SEC, geçen yıl Aralık ayında Ripple Labs, Garlinghouse ve kurucu ortak Christian Larsen aleyhine XRP’nin 1,3 milyar dolarlık kayıt dışı menkul kıymet işlemi olduğunu iddia ederek dava açmıştı.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending