Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

RIPPLE DAVASINDA NELER OLUYOR ?

Yayın Tarihi

-

xrp

Deaton Hukuk Bürosu’nun avukatı John Deaton, kendisi gibi XRP sahipleri adına ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile Ripple yasal savaşına müdahale etmek için bir talepte bulundu.

Deaton, hareketi destekleyen yasal argümanları özetleyen bir kanun muhtırasında, yatırımcıların çıkarlarının SEC tarafından veya tartışmalı coinle bağlantılı dağıtılmış defter şirketi (Ripple) tarafından yeterince temsil edilmediğini yazıyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, düzenleyici, XRP sahiplerinin tek amacının spekülatif ticareti eski haline getirmek olduğunu iddia ederek, XRP sahiplerinin bir talepte bulunmasını engellemeye çalıştı.

Ancak müdahalede bulunan sanıklar, şikayet nedeniyle birçok işletmenin zarar gördüğünde ısrar ediyor: Bu geliştiricilerin, bireylerin ve küçük işletmelerin çoğu, bugünkü XRP’nin kendisinin bir yatırım sözleşmesi olmadığı ve dolayısıyla bir güvenlik prosedürü eksikliği olduğu iddiası nedeniyle yavaşladı veya durduruldu.

Dahası, XRP sahiplerinin XRP’nin “tüm kripto para birimleri arasında en büyük faydaya” sahip olduğunu kanıtlamaya kararlı olduklarını belirtiyor.

Deaton ayrıca, Ripple’a karşı toplu dava açmış olan sahiplerin çıkarlarının zaten ajans tarafından temsil edildiğini iddia ederek SEC’in ek iddialarla ilgili bir “çığ” uyarısını “korku taciri” olarak nitelendiriyor.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending