Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

RIPPLE SEC DAVASINDAN SONRA HALKA ARZ PLANLIYOR !

Yayın Tarihi

-

ripple xrp

Kazanç sunumu sırasında, Japon finans devi SBI Group’un CEO’su Yoshitaka Kitao, Ripple’ın halka açılacağını söyledi ve kurucu ortak Chris Larsen’in şirketin bu yönde hareket etmesini istediğini ekledi: “Mevcut davadan sonra Ripple halka açılacak … Chris bunu yapmak istiyor.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin Ocak 2020’de Davos’taki halka arz patlamasının “lider” tarafında olacağını iddia etti: “Önümüzdeki 12 ay içinde, kripto / blokchain alanında IPO’lar göreceksiniz. İlk olmayacağız ve son da olmayacağız, ancak lider tarafta olmamızı bekliyorum … bu şirketimiz için doğal bir evrim.”

Ancak bu planlar muhtemelen rafa kaldırıldı. Kripto borsası Coinbase’in hisseleri zaten Nasdaq’ta işlem görürken, Ripple şu anda SEC ile kötü bir yasal kavgaya karışmış durumda.

Ripple’in en büyük dış hissedarı olan SBI Group, Japonya’da bir kripto varlığı olarak kabul edilen XRP’nin uzun süredir güçlü bir destekçisi. U.Today tarafından bildirildiği üzere, hissedarlar, art arda ikinci yıl için bir fayda olarak alabilir.

Aralık ayında Kitao, Ripple’ın ABD’deki yasal çıkmazının küresel çapta iş anlaşmaları üzerinde büyük bir etkisi olmayacağını da belirtti.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending