Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

RIPPLE’DAN SON 3 YILIN EN YÜKSEK KAPANIŞI !

Yayın Tarihi

-

xrp

Ripple’ın XRP’si büyük bir fiyat değişimiyle $0,70 seviyelerini geçerek üç yılın en yüksek haftalık kapanışını gerçekleştirdi. Son 24 saatte XRP fiyatı $0.70 seviyelerini geçerek %17 arttı ve aynı dönemde işlem hacmi %43.54 artışla $8.8 milyara çıktı.

İlginç bir şekilde, XRP fiyatı, ABD SEC’in XRP menkul kıymetlerinin yasadışı olarak satıldığı iddiasıyla Ripple Blockchain Startup’ına dava açmasının ardından ilk kez yükseldi. Ripple mahkemede düzenleyici ile savaşmaya devam ederken, XRP yatırımcıları iddiayı aştı ve daha geniş olan kripto para piyasası rallisine katılmaya istekli oldu.

XRP fiyatının $0.70 seviyelerinin üzerinde son görüldüğü tarih ise Kasım 2020. Ancak o zamandan beri hep negatif trende sahip olan XRP, Aralık ayının sonundaki SEC davasından sonra ise tamamen aşağı bir yön çizdi. Ripple’ın birçok ortağı SEC’in incelemesinden kaçınmak için blokchain startup’ından uzaklaşmaya başladı.

Ancak Ripple bir yanlışlık yapmadığını iddia ederek gücünü korumaya devam ediyor. Ripple Blokchain Startup, Asya pazarındaki varlığını geliştirmeye devam ediyor. Yakın zamanda Ripple bölgedeki hızlı ve verimli ödeme çözümlerini desteklemek için Malezya merkezli fintech girişimi Tranglo’nun %40’ını satın aldı. Teknik göstergelere göre XRP önemli bir direnci aştı ve yukarı doğru ilerliyor.

Kırmızı direnç bölgesi temizlendi, her gün güzelce test edildi, gitmek için her şey uygun gözüküyor. $XRP, kalkış izni aldınız… 🚀

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending