Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

ROTHSCHILD’DEN ETHER YATIRIMI !

Yayın Tarihi

-

rothschild investment

211 yıllık Chicago merkezli dev yatırım şirketi Rothschild Investment, Grayscale Ethereum Trust (ETHE)’ın hisselerini satın aldı. Firma raporlara göre 265.302’den fazla hisse satın aldı. Bu, firmanın Ethereum’daki (ETH) ilk yatırımı olma özelliğini taşıyor.

Dosyaya göre, Rothschild’in ETH Trust hisseleri 4,75 milyon dolardan fazla değere sahip. Ayrıca firma, küresel finans, emlak, madencilik, mücevher, şarapçılık ve daha pek çok alanda ilgisi olan Rothschild ailesinin bir parçasıdır.

Ayrıca, ETHE, Grayscale tarafından sağlanan kripto destekli “Güven” ürünüdür. Dahası, Trust, mevzuata uygun bir finans kuruluşudur. Ayrıca, Trust, yatırımcılara sağladığı her payın bir parçası olarak spot kripto paranın küçük bir bölümünü tutar.

ETHE yatırımına yüklenen Rothschild, Grayscale Bitcoin Trust’taki pozisyonunu yaklaşık 8.000 hisse ile 38.346 hisseye yükseltti. Bu, 2020 sonunda sahip olduğu 30.454 hisseden bir artışa işaret ediyor. Toplam BTC hisselerinin değeri şu anda 1.92 milyon doların üzerinde.

Çoğu kurumsal kripto para birimi yatırımının Bitcoin çevresinde şekilleniyor olmasına rağmen Ethereum’un yaklaşan güncellemeleri ve kullanım durumu, onu bazı yatırımcılar için iyi bir seçenek haline getirmeye başladı. Ethereum tabanlı yatırımlar, şimdiye kadarki en yüksek rekor seviyesi olan 2021 yılının ilk çeyreğinde toplam 4,2 milyar dolarlık müşteri çekti.

Ayrıca, bazı yatırımcılar kripto ile çalışan kurumlar yerine spot ETH’ye yatırım yapmayı tercih ediyor. Örneğin, Hong Kong’da listelenen bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Meitu, bu yıl ilk ETH yatırımcısı oldu. Meitu, tek bir günde 22 milyon dolar değerinde varlık satın aldı.

Trending