Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

SOLANA (SOL) COINBASE PRO’DA LİSTELENİYOR !

Yayın Tarihi

-

solana sol

Coinbase yeni dijital varlıkları keşfetmeye devam ediyor. Son duyurusunda, ABD merkezli borsa, Solana’nın (SOL) Coinbase Pro’da piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Perşembe gününden itibaren, yatırımcılar SOL’larını Coinbase Pro hesaplarına yatırabilecekler. Likidite koşulları karşılanırsa işlemler 24 Mayıs Pazartesi günü başlayacak. Binance, Coinbase’den aylar önce listelemeyi gerçekleştirmişti.

Duyuru yatırımcılar tarafından sevinçle karşılandı ve son 24 saatte SOL yaklaşık %20 arttı. Major ve altcoinlerin büyük bir çoğunluğunun ortalama %30 değer kaybettiği haftada kripto para piyasasının son kalesi SOL oldu.

Solana’nın Coinbase Pro’ya eklenmesi, onu daha geniş bir pazara sunarak daha yüksek talep yaratacak. Ek olarak, en yüksek standartlara sahip en büyük borsalardan biri tarafından listelenmek, yatırımcıları projenin sağlıklı olduğuna ikna edecektir.

Çoğu blokchain, Proof of Work fikir birliği algoritmasından Proof of Stake’e geçmek için uğraşıyor olsa da, Solana zaten bundan bir adım önde. Kurucu Anatoly Yakovenko’nun bir blog gönderisine göre, Proof of History:

Değerlendirmek için belirli sayıda sıralı adım gerektirir, ancak verimli ve kamuya açık bir şekilde doğrulanabilen benzersiz bir çıktı üretir.

Proje, başlangıcından bu yana önemli kilometre taşlarına ulaştı. Ekosisteminde geliştirme aşamasında olan 250’den fazla proje var ve yılın başından bu yana 10 bağımsız yatırım fonu projeyle stratejik olarak ortaklık kurdu.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending