Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

TOM JESSOP: BITCOIN’DE BİR BENİMSEME NOKTASINA ULAŞTIK !

Yayın Tarihi

-

Fidelity Tom Jessop

Fidelity’den Tom Jessop, MarketWatch sanal etkinliği sırasında dijital varlıklar geleneksel finansta önemli bir noktayı aşmış olabilir dedi.

Fidelity Investments’ın Dijital Varlıklar Başkanı Tom Jessop, dijital varlıkların bir yatırım aracı olarak olgunlaşmasının ve benimsenmesinin önümüzdeki yıllarda hızla devam edeceğini söyleyerek kripto paranın geleneksel finans çevrelerinde kritik bir eşiği geçmiş olabileceğini açıkladı.

Pazar günü öğleden sonra Marketwatch ve Barron’un “Investing in Crypto” sanal etkinlik serisinde yaptığı röportajda “Birçok nedenden ötürü daha hızlı bir şekilde benimsemeye devam ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

Jessop, aşırı düşük faiz oranlarının ve piyasalardaki likidite eksikliğinden kaynaklanan “kolay para” algısının yatırımcı davranışlarındaki momentumu Bitcoin’e yönelttiğini belirtti.

“Bence 2009’un başındaki oluşum bloğundan bu yana yaklaşık 12 yıllık Bitcoin Blockchain sisteminin faaliyete geçmesiyle ilgili birikmiş bir deneyime sahibiz. Ve açıkçası salgın da kurumsal bir benimseme ve yayılım için katalizör görevi gördü.”

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending