Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

XRP BALİNALARI HAREKET HALİNDE !

Yayın Tarihi

-

xrp

XRP balinaları, fiyatındaki son artışla birlikte dünyanın en değerli 4. kripto para birimini büyük miktarlarda hareket ettiriyor. Önde gelen bir blockchain izleme ve analiz firması olan Whale Alert tarafından yayınlanan en son verilere göre, bir kripto kullanıcısı, crypto.com’dan bilinmeyen bir cüzdana 15,6 milyon dolardan fazla değerde 15 milyon XRP aktardı.

Hareket Bithomp.com’da kaydedildi. XRP fiyatı, hafta sonunda, 24 saatte %12’den fazla artarak 1,19 $ ‘a ulaşmışı. Kripto para biriminin şu anda 53 milyar dolardan fazla piyasa değeri var.

XRP, son birkaç haftada dijital para birimi 14 Nisan’da 3 yıldan fazla bir süredir en yüksek seviyesi olan 1,94 dolara dokunduğu için önemli bir yükseliş yaşadı.

XRP, son 16 haftada %500’den fazla arttı. Kripto para birimi bu yıl yaklaşık 0,23 dolarlık bir fiyat seviyesinde başladı. Dijital para biriminin toplam piyasa değeri 13 Nisan’da 72 milyar doları aştı ve 14 Nisan’da yaklaşık 90 milyar dolara ulaştı.

XRP, 2021 Nisan’ının üçüncü haftasında haftalık kurumsal girişlerde yaklaşık 33 milyon dolar çekerek rekor seviyedeki en yüksek seviyeye ulaştı. Dünyanın en büyük 4. kripto para birimi, kurumsal yatırımcılardan gelen talebin artmasıyla aynı hafta içinde yönetim altındaki toplam dijital varlıklarını neredeyse ikiye katlayarak 83 milyon dolara çıkardı.

Ek olarak, XRP Ledger’ın (XRPL) artan popülaritesi, son fiyat hareketinde önemli bir rol oynuyor. Mart 2021’in ilk haftasında Ripple, şirketin özel bir XRPL sürümü aracılığıyla dünya çapındaki merkez bankalarını desteklemeyi planladığını duyurdu. Ripple, XRP’yi şirketin en son teknik incelemesinde CBDC’ler için bir köprü para birimi olarak adlandırdı.

Bu yılın başından bu yana büyük XRP işlemleri artıyor. Finance Magnates daha önce 745 milyon XRP’nin bilinmeyen bir kripto cüzdanına aktarıldığını bildirdi. Yazım zamanında ise, kripto para birimi 1,16 $ civarında işlem görüyor.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending