Bizimle İletişime Geçin

Kripto Paralar

XRP BALİNALARINDAN İLGİNÇ MANEVRALAR !

Yayın Tarihi

-

ripple xrp

Büyük kripto para hareketlerini izleyen Twitter botu Whale Alert, son 20 saat içinde önde gelen kripto borsaları tarafından hareket ettirilen iki önemli miktarda XRP tespit etti.

Whale Alert tarafından son zamanlarda Twitter’da yayınlanan verilere göre, son 20 saat içinde 74 milyon XRP, San Francisco merkezli Coinbase ve Seattle merkezli Bittrex kripto ticaret şirketleri tarafından işlem gördü.

Coinbase, 62 milyon XRP’yi kaydırdı. Bittrex, 12 milyon XRP’yi Upbit borsasına taşıdı. Şu anki 1.62 dolarlık XRP fiyatında bu, 118.880.382 doların fiat karşılığıdır.

İşin ilginci, bu ticaret platformları, ABD düzenleyici kurumu SEC’in blockchain devi Ripple’a karşı bir dava başlatmasının ardından bu yıl kışın XRP ticaretini durduranlar arasında yer alıyor.

U.Today tarafından hafta sonunda bildirildiği üzere, Cumartesi günü Ripple Labs şaşırtıcı şekilde 100 milyon XRP’yi RL18-VN cüzdanına kaydırdı.

XRP analitiği ile çalışan Bithomp web sitesinden elde edilen veriler, bu paranın 5.472.400 XRP’lik bölümünün Çin’in bir numaralı kripto borsası olan Huobi’ye gideceğini gösteriyor.

9 Mayıs’ta ve bugün yapılan işlemlerde Ripple, bu XRP yığınını Huobi platformuna çoktan bağladı. Kriptodaki bu miktar, bu hafta günlük olarak Huobi’ye aktarılacak.

Yorum Yap

Bir Yanıt Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trending